top of page

O nás 

Intraceuticals je australská společnost, která se specializuje na využití kyslíkové technologie při ošetření pleti a je v této oblasti průkopníkem a významným inovátorem. Společnost Intraceuticals byla založena v roce 2002 a distribuuje své produkty do více než 60 zemí. Intraceuticals jako první nabízí kombinovanou péči, která přináší výhody relaxace společně
s hýčkáním pleti a poskytuje dramatické výsledky znatelné ihned po ošetření. Produkty značky zahrnují posilující séra, která se aplikují podle přesně stanoveného postupu za použití profesionálního přístroje v kosmetických salónech a sadu vysoce efektivních produktů k péči o pleť pro domácí použití, které byly navrženy tak, aby se s profesionálním ošetřením vzájemně doplňovaly pro dosažení co nejlepších výsledků s dlouhotrvajícím účinkem. Výsledky jsou okamžité, po aplikaci viditelné
a zcela bezkonkurenční. Vaše pleť se bude okamžitě cítit i vypadat zdravější a plná energie
.

O Intraceuticals 

shot-02-studio-white-103.jpg
Obrázek1.png
drawing_transparent-1.png

Advanced Beauty Systems s.r.o. je exkluzivním distributorem produktů firmy Intraceuticals

v České republice a na Slovensku.

Spolupracujeme s kosmetickými profesionály, make-up artisty a salóny, rádi zodpovovíme dotazy a požadavky zájemcům individuálně.

O  Intraceuticals

Intraceuticals is a unique line of spa treatments and complementary skin care products based on innovative and progressive technology. Intraceuticals Clinic Treatments, the brand’s signature innovation, use oxygen under pressure and cutting edge hyaluronic acid technology to promote the delivery of specially formulated serums to the skin. These specialised treatments and accompanying home care products target the most common skin concerns with visible, clinical results and dramatic accumulative effects.

Our goal is to optimise the performance of our products by only using what the skin needs which includes treating the skin with the nourishing power of our scientifically selected radiance boosting active ingredients. Our treatment and products show immediate visible results but also ensure long term skin health.

Anthony McMahon (CEO and Founder)

bottom of page